Martyna Szubert debiutuje na rynku wydawniczym

Martyna Szubert – mieszkanka gminy Buczek, zaledwie kilka lat temu opuściła mury Szkoły Podstawowej w Buczku, a dziś spotkała się ze swoimi nieco młodszymi koleżankami w charakterze autorki książki.

W sprzedaży ukazała się pierwsza powieść Martyny Szubert pt. Wszystkie nasze sekrety, przeznaczona dla młodzieży, choć dla dorosłych odbiorców przeczytanie tej książki może sprawić wiele przyjemności.

Podczas spotkania na salę wkroczyła młoda, spokojna, wrażliwa osoba, która swoimi wypowiedziami dowiodła, że wie co chce w życiu robić, która nie boi się wyzwań. A przede wszystkim opowiadała swoim młodszym czytelnikom, że warto podejmować w życiu ryzykowne decyzje, że nie należy się załamywać, gdy coś się nie uda. A nade wszystko szukać tej właściwej drogi.

Martyna Szubert ma już w planach kolejne książki ( druga już tuż tuż) o tematyce zróżnicowanej, więc liczymy na to, że nie będziemy się nudzić podczas lektury.

Życzymy naszej młodej pisarce wytrwałości w tej niełatwej przecież pracy, wielu pomysłów, by zadziwiać swoich czytelników.

Za spotkanie bardzo dziękujemy!

Galeria zdjęć